Apie įmonę

UAB „Jupojos technika“ įkurta 1992 metais. Yra asociacijos „LAuGEA“ narė.

Tai viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimančių krovininių automobilių, autobusų, priekabų ir puspriekabių atsarginių detalių didmenine ir mažmenine prekyba. Taip pat siūlome platų filtrų ir elektrinių bei hidraulinių įrankių asortimentą.

Per trisdešimt aktyvių veiklos metų buvo užmegzti tvirti kontaktai su daugiau nei penkiasdešimčia stiprių, patikimų Vakarų Europos ir Azijos kompanijų. Klientams siūlomos tik sertifikuotos kokybiškos prekės patraukliomis kainomis.

Esame įgalioti atstovai tokių žinomų gamintojų kaip Racor ir Baldwin Filters, Mansons, FAG, LUK, AL-KO, Dinex, Gart, Hella, Jonesco, TMD Friction, Wolf Oil, SAF-Holland, etc. Dauguma jų yra OE gamintojai. 2017 metais tapome pasaulyje pirmaujančio akumuliatorių gamintojo “GS Yuasa Corporation” atstovu.

2010 m. rinkai pristatėme savo prekinį ženklą Roadwin. Roadwin produktų gamyba vykdoma pagal „Jupojos technika“ inžinierių pateiktas specifikacijas ir CAD programomis kurtus brėžinius. Skirtingai nei dauguma konkurentų, atliekamas papildomas papildomų dalių ir aksesuarų komplektavimas.

Didžiulis dėmesys ir lėšos skiriamos šiuolaikiškiems rinkos tyrimams, firmos kompiuterizacijai, naujų technologijų ir prekybinės įrangos diegimui . Darbuotojai nuolat tobulina savo žinias įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

2014 m. atidarius modernų logistikos sandėlį bendras sandėlių plotas padidėjo iki 5000 m2.

Roadwin prekės eksportuojamos į daugiau kaip 20 pasaulio šalių.

Kartu su kitomis Lietuvos įmonėmis įkūrėme Lietuvos Autodalių Gamintojų ir Eksportuotojų Asociaciją (LAuGEA).

2018 m. įkurtas nepriklausomų sunkvežimių dalių parduotuvių ir servisų tinklas “NexusTruck Lietuva”, veikiantis pasaulinės asociacijos “NEXUS Automotive International” atstovavimo pagrindu.

2020 m. pradžioje įkūrėme iniciatyvą TruckLab, skirtą:

  • atliepti tikslinių profesinių mokymų poreikį sunkiojo komercinio transporto rinkos dalyviams,
  • gerinti atsarginių dalių pardavėjų ir sunkvežimių remonto specialistų kompetencijas.