Hidraulikos
Hidraulikos

Hidraulikos

Švarus skystis reikalingas sistemos veikimui

Poreikis turėti mažesnes tolerancijas, greitesnius ciklus, aukštesnius spaudimus ir prailgintus keitimo intervalus – šie ir dar daugiau poreikių skirti hidrauliniam filtrui.

Be išsamaus užsukamų ir kasetinių hidraulinių filtrų asortimento, Baldwin Filters taip pat siūlo visą liniją hidraulinių bazių ir indikatorių.

 

Naudinga informacija:

 

Hidraulinės sistemos apsaugos brošiūra

Pure Force techninių charakteristikų brošiūra

Pure Performance hidraulinių filtrų brošiūra

Tinkamas filtravimas prasideda nuo gero filtro parinkimo, pagrįsto originalaus gamintojo rekomendacijomis, kurios apima:

  • skysčio rūšies naudojimą
  • sistemos naudojimo slėgį
  • skysčio srautą, reikalingą sistemos veikimui
  • apribojimą, sukeliamą filtro
  • aptarnavimo intervalus
  • reikalaujamą skysčio švarumo lygį

Gerinti skysčio sistemos lygius, greitinti šaltą užvedimą ir tenkinti aptarnavimo inetrvalo lūkesčius – tai pagrindiniai tikslai, kuriant Baldwin hidraulinius filtrus. Kad pasiektų šiuos tikslus, Baldwin Filters naudoja kelių tipų filtravimo medžiagas:

Celiuliozė – originali medžiaga ir dažniausiai iš natūralaus pluošto. Šis susisukęs pluoštas sukuria didesnį pasipriešinimą srauto kitimui ar kritimui.

Sintetika – šios žmogaus sukurto pluošto dalelės yra labai tikslios dydžiu ir forma. Ši medžiaga leidžia pasiekti mažiausią pasipriešinimą ir apsaugo jautrią kontrolę.

Maišyta medžiaga – mišinys iš celiuliozės ir dirbtinio pluošto.