Mes rūšiuojam

GIA_logoUAB „Jupojos technika“ vienas iš prioritetų vykdant veiklą yra aplinkos apsauga. Įmonė ne tik skatina savo darbuotojus rūšiuoti atliekas, mažinti aplinkos užterštumą, bet ir informuoja savo klientus apie atliekų neigiamą poveikį aplinkai ir galimybę jas rūšiuoti bei perduoti tinkamam sutvarkymui.

2013 metais UAB „Jupojos technika“ tapo visoje Lietuvoje vykdomo aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“ dalies „Mes rūšiuojam Autoservise“ rėmėja, taip siekdama paskatinti transporto priemonių techninę priežiūrą atliekančius privačius ir juridinius asmenis rūšiuoti alyvų, kuro, oro, tepalo filtrų, amortizatorių, padangų atliekas ir jas priduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams. Remiant šį projektą tikimasi prisidėti prie aplinkosauginių problemų sprendimo, informuojant visuomenę apie atliekų žalą aplinkai bei sveikatai, mokymą rūšiuoti, taip mažinant įvairių aplinkos komponentų teršimą atliekomis bei atliekose esančiomis kenksmingomis medžiagomis. UAB „Jupojos technika“ kviečiame visus nebūti abejingais, rūšiuoti įmonėse bei namuose susidarančias atliekas, atsikratyti jomis tinkamai, neteršti aplinkos bei tausoti gamtą!

Daugiau informacijos apie aplinkosauginį projektą „Mes rūšiuojam“ rasite projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt.