AL-KO Record, S.A.
AL-KO Record, S.A.

AL-KO Record, S.A.

AL-KO yra viena iš lyderiaujančių įmonių, gaminančių aukštos kokybės OE amortizatorius ir kitas pakabos sistemas tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams (Schmitz, Weweler, Saf-Holland, Meritor, Iveco, Renault ir kitų markių transporto priemonių gamintojams) ir specializuotai technikai. Įsikūrusi Vokietijoje, įmonė garsėja savo inovacijomis ir patikimumu automobilių pramonėje.

 

AL-KO amortizatoriai yra sukurti siekiant užtikrinti optimalų komfortą ir stabilumą vairuojant. Jie yra pagaminti naudojant pažangias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, kad užtikrintų ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms kelio sąlygoms. Šie amortizatoriai yra labai vertinami dėl jų gebėjimo efektyviai mažinti vibraciją ir pagerinti transporto priemonės valdymą, net ir sudėtingiausiose vairavimo situacijose.

 

AL-KO siūlo platų amortizatorių asortimentą, įskaitant standartinius amortizatorius, sportinius amortizatorius, specializuotus sunkvežimių ir priekabų amortizatorius, taip pat pritaikytus sprendimus pagal individualius klientų poreikius. Kiekvienas amortizatorius yra kruopščiai išbandytas ir patikrintas, siekiant užtikrinti aukščiausią veikimo efektyvumą ir saugumą.

 

Be amortizatorių, AL-KO taip pat gamina ir kitas pakabos dalis, pavyzdžiui, spyruokles, stabdžių sistemas ir stabilizatoriaus strypus. Visos šios dalys yra sukurtos veikti kartu su AL-KO amortizatoriais, siekiant suteikti vairuotojui geriausią galimą vairavimo patirtį.

 

AL-KO yra įsipareigojusi nuolatiniam tobulėjimui ir inovacijoms, nuolat investuojant į tyrimus ir plėtrą, kad galėtų pateikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas savo klientams. Su ilgamete patirtimi ir įsipareigojimu kokybei, AL-KO yra patikimas vardas amortizatorių ir pakabos sistemų rinkoje.

 

 

 

 


 

 

 

(Ispanija)