Webasto AG
Webasto AG

Webasto AG

Universalios transporto priemonės yra mobilios darbo vietos, kurios turėtų būti įrengtos su atitinkamais patogumais ir galiausiai turi būti ekonomiškai veiksmingos. Webasto šildymo ir oro kondicionavimo sprendimai užtikrina patogų darbo klimatą, net ir be veikiančio variklio. Tai padeda sumažinti tuščios eigos darbo laiką. Mažesnės degalų sąnaudos didina ekonominį veiksmingumą ir saugo aplinką dėl mažesnės dujų emisijos.

 

 

 

 


 

Stogų sistemos:

 

Inovatyvūs stogų sistemos, kurie suteikia gryną džiaugsmą ir vairavimo malonumą. Webasto, kaip visų rūšių stogų įmonė, teikia technologinę įvairovę nuo fiksuotų arba atidaromų panoraminių stogų ir kabrioletų iki stogų sprendimų autonomiškam vairavimui. Inovatyvus aukštos technologijos stiklas visuose stogų sistemose suteikia ypatingą vairavimo patirtį.

 

 

 

 

Baterijos:

 

Elektrifikuojantys baterijų sprendimai su OEM specifinėmis baterijos sistemomis ir moduliniu, standartizuotu baterijos sistemų paketu. Ištvermė, saugumas ir veikimas yra savaime suprantami dalykai Webasto, užtikrinantys tvarių sprendimų švariai mobilumui.

 

 

 

 

Šildymas:

 

Patirkite komfortą kaip niekada anksčiau, keliaudami, dirbdami ar ilsėdamiesi. Webasto universalūs šildymo sprendimai aptarnauja automobilius, autobusus, sunkvežimius, specialiąsias transporto priemones, laivus ir kemperius. Patikimi ir aukščiausios kokybės šildytuvai užtikrina komfortą.

 

 

 

 

 

 

Aušinimas:

 

Pagerinkite komfortą ir patikimumą kelyje, jūroje ar gyvenant kemperiu su Webasto aušinimo produktais – stogo oro kondicionieriais, stovėjimo šaldytuvais, šaldytuvais ir dar daugiau!

 

 

 

 

 

 

(Vokietija)