LEMFÖRDER
LEMFÖRDER

LEMFÖRDER

Įkurtas 1947 m., prekės ženklas buvo pavadintas gimtojo miesto Lemförde Vokietijoje vardu. Tradicinė įmonių grupė, kurią sudaro Lemförder Metallwaren AG ir Lemförder Metallwaren J. Ulderup AG & Co, įsikūrusi Lemforde, Šiaurės Vokietijoje, nuo 1984 m. priklauso ZF Friedrichshafen AG. beveik nepasikeitė nuo Lemförder Metallwaren-Gesellschaft mbH įkūrimo 1947 m. ir vis dar yra kokybės garantija.

 

 

LEMFÖRDER yra Nr.1 originalios įrangos vairo ir važiuoklės komponentų prekės ženklas. Kaip patikimas daugiau nei 50 transporto priemonių gamintojų visame pasaulyje partneris LEMFÖRDER yra novatoriškų lengvųjų automobilių, motociklų, HCV ir visureigių važiuoklių technologijų kūrimo lyderis.

 

Daugiau nei 70 metų LEMFÖRDER buvo žinomas dėl savo novatoriškos dvasios ir aistros detalėms – nustatydamas aukščiausius standartus vairavimo ir pakabos srityje.

 

Įkurta Lemförde netoli Brėmeno, LEMFÖRDER iki šiol daugiau nei 90 % savo dalių gamina Vokietijoje. Kaip pasaulinės organizacijos dalis, LEMFÖRDER seka automobilių pramonės pėdsakus ir turi gamybos bei inžinerijos padalinius visame pasaulyje. Kiekviena LEMFÖRDER dalis prieš patekdama į rinką yra kruopščiai išbandyta.

 

 

LEMFÖRDER PRODUKTAI SUNKVEŽIMIAMS IR AUTOBUSAMS

 

LEMFÖRDER, būdamas pasaulinės komercinių transporto priemonių pakabos ir vairo technologijų rinkos lyderis, siūlo platų sunkvežimių ir autobusų atsarginių dalių asortimentą. Gamina patikimus komponentus sunkvežimių ir autobusų ašių pakabai, stabilizavimui ir vairavimui. Visi LEMFÖRDER gaminiai, priklausantys komercinių transporto priemonių pakabos ir vairo technologijoms, tiekiami originalios OEM kokybės – siekiant didesnio saugumo kelyje.
VAŽIUOKLĖS KOMPONENTAI
Sukimo momento strypai, V formos ir 4 taškų traukės, stabilizatoriaus strypai, remonto komplektai
VAIRO DALYS
Vilkimo jungtys ir traukės, kampinės jungtys, rutulinės jungtys
(Vokietija)