SACHS
SACHS

SACHS

SACHS prekės ženklo istorija prasideda 1894 m., kai įrankių gamintojas ir vardo davėjas Ernstas Sachsas pateikė savo pirmąją dviračio ratų stebulės patento paraišką. Po metų jis kartu su prekybininku ir finansininku Karlu Fichteliu įkūrė „Schweinfurter Präzisionskugellager-Werke Fichtel & Sachs“ (guolių gamyklą). Tada, kaip ir šiandien, buvo siekiama užsitikrinti aiškų technologinį pranašumą prieš konkurentus tiek gaminių kokybės ir inovacijų, tiek klientų aptarnavimo požiūriu.

 

SACHS siūlo gaminius įvairioms taikymo sritims, apimančius beveik visus transporto priemonių tipus.  Vien Europoje SACHS atsarginių dalių asortimente yra amortizatoriai, skirtų daugiau nei 38 milijonams Azijos įvairių automobilių gamintojams.

 


 

AUKŠTOS KOKYBĖS PRODUKTAI KOMERCINĖMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS

 

Sunkieji ir lengvieji sunkvežimiai turi važiuoti patikimai ir ekonomiškai. Todėl SACHS siūlo aukščiausios kokybės sunkvežimių, autobusų ir kitų komercinių transporto priemonių atsargines dalis. Užtikrinamas optimalus patikimumas, tvirtumas ir ilgas tarnavimo laikas. Net ir esant dideliems kroviniams sudėtingose ​​kelio atkarpose, SACHS dalys užtikrina puikų transporto veikimą.

 

(Vokietija)