IT

Čia pateiktos knygos, kurias skaito “Jupojos technikos” darbuotojai. Jos neparduodamos ir nenuomojamos.

Eliyahu M. Goldratt, Eli Schragenheim ir kt. - Tikslas IIIStatusas: laisva;

Autorius: Eliyahu M. Goldratt, Eli Schragenheim ir kt.;

Leidykla: Rgrupė;

Leidimo metai: 2004;

Puslapių sk.: 288;

Formatas: A5;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:
Nors šioje knygoje kalbama apie informacines technologijas bei vieną jų sritį – verslo valdymo sistemas, tačiau ji sudomins ne tik IT padalinių ar IT įmonių darbuotojus. Ji turėtų sudominti ir IT sistemų pirkėjus bei vartotojus. Informacinės technologijos vertingos tuo, kad jos sumažina apribojimus. Šiuolaikinės informacinės sistemos duoda galimybę daryti tai, apie ką anksčiau nedrįsta net svajoti. Egzistavo griežti apribojimai, kiek duomenų galima greitai perduoti iš vieno organizacijos padalinio ar tarnybos į kitą. O ten, kur buvo laikomi sukaupti duomenys, irgi buvo griežtai ribojama galimybė patogiai ir greitai surasti reikiamą informaciją duomenų jūroje. Organizacijoms, neturinčioms verslo valdymo ir/ar informacinių sistemų, leidžiančių susidoroti su tais apribojimais, praktiškai nelieka nieko kito, kaip tik naudoti valdymo būdą, paremtą principu „daryk geriausia, ką tik gali toje srityje, kurią matai” -savo darbo bare, savo departamente ir panašiai. Tikimasi, kad ši knyga paskatins įmonių vadovus pamąstyti, kaip pilniau išnaudoti naujųjų informacinių technologijų potencines galimybes apčiuopiamai naudai gauti, o IT kompanijos, savo ruožtu, siūlydamos naujausius sprendimus labiau akcentuos ne jų technines charakteristikas, o sugebėjimą atnešti klientams kuo didesnę finansinę naudą.

 

Eliyahu M. Goldratt, Eli Schragenheim ir kt. - Tikslas IIIStatusas: užimta;

Autorius: Vaidotas Narušis;

Leidykla: UAB Pačiolis;

Leidimo metai: 2013;

Puslapių sk.: 395;

Formatas: 27x19x3;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:

Darbo priemonėje detaliai ir iliustratyviai aprašyta, kaip naudojantis „MS Excel“ programos teikiamomis galimybėmis parengti tokią apskaitos registrų sistemą, kad juos būtų patogu pildyti ir nereikėtų kelis kartus atlikti to paties darbo – įvedinėti tų pačių duomenų, automatiškai suformuoti pirminius dokumentus  (PVM sąskaitas faktūras, kasos dokumentus ir t. t.) ir galiausiai pasirengti pagrindines finansines ataskaitas.

 Šio leidinio tikslas:

  • padėti nedidelės įmonės buhalteriui naudojant visiems prieinamą priemonę „Excel“ programą sutvarkyti įmonės apskaitą,
  • tiems, kurie apskaitą tvarko naudodami apskaitos programą, pasirengti įvairius pagalbinius nesisteminius registrus papildomai informacijai registruoti ir kaupti. Medžiaga parengta taip, kad atitiktų  buhalterių darbo specifiką ir poreikius.