Pardavimai, derybos

Čia pateiktos knygos, kurias skaito “Jupojos technikos” darbuotojai. Jos neparduodamos ir nenuomojamos.

Nikolaj Rysev - Aktyvūs pardavimai

Statusas: laisva;

Autorius: Nikolaj Rysev;

Pavadinimas: Aktyvūs pardavimai;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2011;

Puslapių sk.: 416;

Formatas: 15 x 22 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
Didelės sėkmės Rusijos knygų rinkoje sulaukusi ir kelis kartus išleista Nikolajaus Rysevo, vieno žymiausių Rusijos verslo trenerių, RECONT kompanijos direktoriaus, knyga. Autorius pateikia sėkmingų derybų taktiką ir strategiją bei smulkiai aprašo 23 įtakos oponentui darymo būdus. Tai žvilgsnis į derybas ir pardavimus iš viršaus, aptariant ryšius su pirkėjais nuo A iki Z.

 

Asia Baryševa - Kaip parduoti dramblį

Statusas: užimta;

Autorius: Asia Baryševa;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2010;

Puslapių sk.: 208;

Formatas: 15 x 22 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
51 būdas, kaip padaryti pirkėją laimingą… ir priversti pirkti.Knyga „Kaip parduoti dramblį“ skirta specialistams, dirbantiems pardavimo srityje: pardavimo vadybininkams, pardavimo atstovams, pardavėjams-konsultantams. Čia aprašomi pagrindiniai psichologiniai mechanizmai, vykstantys sandorio sudarymo metu: kliento įvertinimas, produkto pristatymas, kliento abejonių išsklaidymas ir sandorio užbaigimas. Analizuojami verslo komunikacijos metodai, kurie leidžia stiprinti pasitikėjimą savimi ir plėtoti kūrybinę asmenybės pusę.

 

Richard Klapholz, Alex Klarman - Pinigų mašina

Statusas: laisva;

Autorius: Richard Klapholz, Alex Klarman;

Leidykla: Rgrupė;

Leidimo metai: 2005;

Puslapių sk.: 216;

Formatas: A5;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
Ši knyga pateikia realiam gyvenimui pritaikytą metodą, kaip vienu metu įvertinti tūkstančius potencialių klientų, susikurti klientus ir atlikti pardavimus. Šis procesas, vadinamas Apribojimų teorija, sukuria pardavimų kritinę grandinę, kurią galima pritaikyti bet kuriai organizacijai.

 

Eliyahu M. Goldratt - Tikslas II

Statusas: laisva;

Kiekis: 2 vnt.

Autorius: Eliyahu M. Goldratt;

Leidykla: Rgrupė;

Leidimo metai: 2004;

Puslapių sk.: 284;

Formatas: A5;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:
…artėjo XXI amžius ir klientai darėsi dar išrankesni, konkurencija dar žiauresnė. Kas dabar gali užtikrinti konkurencinį pranašumą? Kaip konkuruoti rinkoje, kurioje kritusios kainos, pasirinkimas didelis, o kokybė ir pristatymo terminai panašūs? Atsakymu gali būti – į Partnerystę orientuotas pardavimo būdas. Pagrindinis šio požiūrio credo yra: dirbdami drauge su Jumis pasieksime Jūsų verslo tikslus. Šioje knygoje rasite pasakojimą, kaip to galima pasiekti. Ar dažnas iš mūsų verslininkų gali pasigirti savaisiais pardavimo vadybininkais, išmanančiais klientų problemas, žinančiais jų verslo sėkmės faktorius, jų gaunamą ekonominę naudą iš mūsų pasiūlymų? Ar dažnas iš mūsų vadovaujasi logika “Kol galutinis pirkėjas nenupirko, – niekas iš mūsų nepardavė!”? O kiek verslininkų vis dėlto mano, kad tik kainos dydis viską lemia? Kuris iš mūsų yra pamąstęs, kaip parengti tokį sprendimą, kad dar labiau padidėtų kliento sėkmė?.. Tokia naujoji mąstymo logika yra aprašyta šiame romane – vadovėlyje. Jis pagrįstas keliomis dešimtimis sėkmingų verslo atvejų analizių. Tie atvejai santykinai sugrupuoti į tris verslus, kurie iš esmės yra visiškai skirtingi: kosmetikos gamyba ir pardavimas (sprendimai mažmenai), spaustuvė, kurios įranga pasenusi ir dėl to beveik nebeįmanoma rungtis su modernesniais konkurentais, bei suspausto garo tiekimas. Pagrindiniam knygos veikėjui iškyla būtinybė per tris mėnesius rasti sprendimus trims labai skirtingiems verslams, kad tie sprendimai būtų unikalūs ir kartu “tiražuojami”. Galima būtų įtarti, kad siužetas išgalvotas, jeigu knygos herojus neturėtų gyvo prototipo šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Ši knyga – tikrų verslo laimėjimų studija, pagrįsta keliomis dešimtimis TOC teorijos sėkmingo įgyvendinimo įvairiose įmonėse faktų.

 

Arnold Tilden - SST

Statusas: laisva;

Autorius: Arnold Tilden;

Leidykla: Rgrupė;

Leidimo metai: 2008;

Puslapių sk.: 230;

Formatas: A5;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
SST™: Sėkmingi pardavimai pagal tipus“ yra efektyvi pardavimų mokymo programa, praturtinanti pardavimų psichologija išbandytu ir lengvai įvaldomu metodu. SST™ modelis naudojamas vadovavimo įgūdžių tobulinimo, karjeros darymo ir komandinio darbo metodikos srityse. SST™ metodas didina komunikavimo efektyvumą, taikydamas MBTI principus ir koncepcijas. Tai efektyvi pardavimų mokymo programa, praturtinanti pardavimų psichologiją išbandytu ir lengvai įvaldomu metodu. Naudodamos šį metodą, nemažų laimėjimų pasiekė labai įvairios veiklos šakos: finansinių paslaugų, apskaitos, mechaninės kontrolės, darbuotojų sveikatos pašalpų, leidybos, architektūros, informacijų technologijos, aukštojo mokslo, prekybos nekilnojamu turtu, visuomeninio maitinimo, reklamos.

 

Jose Armilla - Derybos pagal feng shui

Statusas: laisva;

Autorius: Jose Armilla;

Leidykla: Algarvė;

Leidimo metai: 2004;

Puslapių sk.: 248;

Formatas: 13×20 cm;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:
Visiems tenka derėtis kiekvieną dieną, nors daugelio savo veiksmų ir nelaikome derybomis. Perkate automobilį, sudarote verslo sandorį, tarptautinę sutartį ar tiesiog bandote susikalbėti su sunkiu paaugliu, Feng Shui Jums padės pasirinkti tinkamiausią vietą bei patogiausią laiką ir pasirūpinti, kad abi šalys pasiektų kuo didesnį suderinamumą.

Feng Shui – tai senovinis kinų mokslas apie chi (vitalinę energiją), jos tekėjimo dėsnius. Knygoje autorius aiškina Feng Shui dėsnius, moko juos pritaikyti derybose, gyvenime, pateikia praktinius pavyzdžius.

 

Seth Godin - Visi pardavėjai yra melagiai

Statusas: laisva;

Autorius: Seth Godin;

Leidykla: Alma littera;

Leidimo metai: 2007;

Puslapių sk.: 171;

Formatas: 14,5×22 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Kiekvienas pardavėjas pasakoja istoriją. Jei tai daroma gerai, mes juo tikime. Mes tikime, kad vynas, patiektas 20 dolerių kainuojančioje taurėje, yra skanesnis nei toks pat, patiektas taurėje, kuri kainuoja tik vieną dolerį. Mes tikime, kad avėdami Puma sportukus, parduodamus už 225 dolerius, jausimės geriau – ir atrodysime stilingiau – nei avėdami 20 dolerių kainuojančius batus, neturinčius garsaus vardo… Ir mūsų tikėjimas paverčia tai tiesa.

Bet įsidėmėkite: jei jūsų istorijos nėra autentiškos, jūs peržengiate liniją, skiriančią prasimanymą nuo apgaulės. Rinkodarininkai žlunga, jei elgiasi savanaudiškai ir šmeižia kitus, piktnaudžiauja savo prekybos įrankiais ir daro neigiamą įtaką pasauliui. Tai sunki pamoka, kurią teko išmokti telerinkodarininkams ir marlboro.

Setas Godinas parašė knygas Permission Marketing, Purple Cow, Free Prize Inside! ir kitas, kurios pakeitė žmonių požiūrį į rinkodarą. Jis veda paskaitas visose Jungtinėse Valstijose ir rašo labai populiarų internetinį dienoraštį. Buvęs Fast Company straipsnių autorius, šiuo metu Godinas gyvena Vestčesterio apygardoje, Niujorko valstijoje.

 

Harvey Thompson - Kas pavogė mano klientą

Statusas: laisva;

Autorius: Harvey Thompson;

Leidykla: Vaga;

Leidimo metai: 2006;

Puslapių sk.: 224;

Formatas: 15×22,2×1,6 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
Daugelis įmonių susiduria su klausimu: „Kas vagia mūsų klientus? Kodėl tai vyksta? Kaip tai galėčiau sustabdyti?“ „Kas pavogė mano klientą?“ pateikia atsakymus. Tai vadovas, kaip suplanuoti ir įgyvendinti klientų patikimumo skatinimo procesus, kurie paremti tais dalykais, kurių tikrai nori klientai. Autorius remiasi IBM patirtimi ir atskleidžia kaitos procesus kliento akimis, parodo tikruosius variklius, kurie pritraukia klientus. Autorius padeda įmonėms nukreipti investicijas klientų lojalumui skatinti. Thomsonas nuosekliai aiškina, kaip sukonstruoti visą, kliento poreikius tenkinančią, sistemą, taip pat ir kaip išvengti kliūčių.

 

Neil Rackham - Spin pardavimai

Statusas: laisva;

Autorius: Neil Rackham;

Leidykla: Alma littera;

Leidimo metai: 2008;

Puslapių sk.: 260;

Formatas: 14,2×21,2×2 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

„Aš labai džiaugiuosi, kad leidykla „Alma littera“ išleido Neilo Rackhamo knygą „SPIN – pardavimo sėkmės receptas“ lietuvių kalba. Kodėl? Todėl, kad ši knyga yra tikra bomba, kuri susprogdins visus mitus, susijusius su pardavimu. Be to, mano įsitikinimu, ši knyga yra Nr. 1 pasaulyje, atskleidžianti didelio pardavimo paslaptį. Drįstu tai tvirtinti todėl, kad esu perskaitęs šimtus įvairių autorių knygų apie pardavimą, turiu 20-ies metų pardavimo patirties ir esu tūkstančius kartų su geriausiais pardavėjais lankęsis 15-oje pasaulio šalių. Galiu pasirašyti ties kiekvienu šios knygos sakiniu. Ji parašyta praktiko, kuris tikrai išmano tai, apie ką rašo.

Ši Neilo Rackhamo knyga radikaliai pakeitė mano požiūrį į didelio pardavimo procesą. Suteikė didžiulį pasitikėjimą savo jėgomis, ir, svarbiausia, padėjo pasiekti įspūdingų pardavimo rezultatų. Tad rekomenduoju ją visiems, kurie užsiima dideliu pardavimu ir siekia nepaprastų jo rezultatų.“

 

Neil Rackham - Spin pardavimai

Statusas: laisva;

Autorius: Mishels Zavadskis;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2011;

Puslapių sk.: 414;

Formatas: 11×17 cm;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:

Sėkmingo pardavėjo vadovas:

  • Kaip įveikti potencialaus pirkėjo baimę?
  • Kaip atskleisti ir išplėtoti poreikius?
  • Kada vartoti „naudos kalbą“?
  • Kaip efektyviai pristatyti prekę?
  • Kaip atpažinti „pirkimo signalus“?

Knyga pagrįsta prekybos personal mokymo metodika, kurią autorius išbandė daugiau kaip 80 kompanijų.

 

Jeff Cox, Howard Stevens - Kaip parduoti ratą

Statusas: laisva;

Autorius: Jeff Cox, Howard Stevens;

Leidykla: D. Radkevičiaus PĮ;

Leidimo metai: 2005;

Puslapių sk.: 288;

Formatas: 14×21 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Knyga parašyta apsakymo forma. Tačiau visa ,kas joje rašoma apie pardavėjus ir klientus, išplaukia iš empirinių tyrimų, vykdytų daugiau kaip 25 metus.
“Padarėme išvadas, kad pasaulinės klasės pardavėjų dar labai mažai. Didžioji dauguma jų pilnai neišnaudoja visų savo galimybių. Kad nėra tokio dalyko, kaip tobulas pardavėjas, vienodai efektyviai aptarnaujantis visus pirkėjus. Nustatėme, kad vadinamosios pardavimų superžvaigždės paprastai labai neefektyvios, kai susiduria su konkrečiais, taip vadinamais “riešutai ir varžtai” pardavimais, sudarančiais daugelio firmų tarpusavio (verslas – verslui) pardavimų esmę. Faktiškai tos stipriosios pusės, kurios pardavėjui garantuoja sėkmę vienoje pardavimų situacijoje gali tapti silpnosiomis pusėmis tam pardavėjui atsidūrus kitoje situacijoje, kurioje klientų poreikiai kitokie.
Ratas šiame pasakojime simbolizuoja kiekvieną rinkoje esantį gaminį ar paslaugą. Ši knyga apima juos visus… ji parodo, kaip parduoti ir kokie žmonės turėtų užsiimti pardavimais.

 

Statusas: laisva;         

Autorius: A. Mažeikienė, K. Peleckis;

Leidykla: VGTU leidykla “Technika”

Leidimo metai: 2011;

Puslapių sk.: 368;

Formatas: B5;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Vadovėlis sudarytas pagal modulio Verslo derybos programą. Leidinyje aprėptas visas derybų ir dalykinių pokalbių ciklas: nuo pasiruošimo ir informacijos rinkimo iki sprendimo priėmimo. Derybų ir dalykinių pokalbių procesas pateikiamas kaip visuma, atkreipiant dėmesį į atskirų dalių specifiką ir tarpusavio ryšį. Gebėjimas derėtis, dalyvauti dalykiniame pokalbyje apima platesnį kontekstą – žmonių bendravimo ir komunikacijų sistemą.Knyga skirta VGTU studentams, besimokantiems pagal verslo vadybos ir įstaigų vadybos studijų programas. Šiuo leidiniu galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų vadybos, ekonomikos ir kitų specialybių studentai, siekiantys įgyti žinių derybų ir dalykinių pokalbių vedimo srityje.