Marketingas, rinkodara

 

Čia pateiktos knygos, kurias skaito “Jupojos technikos” darbuotojai. Jos neparduodamos ir nenuomojamos.

Seth Godin - Purpurinė karvė

Statusas: laisva;

Autorius: Seth Godin;

Leidykla: Rgrupė;

Leidimo metai: 2005;

Puslapių sk.: 214;

Formatas: A5;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:
Marketingo specialistai jau daug metų kalba apie penkis marketingo “P” (šia raide prasidedančius anglų kalbos žodžius, susijusius su marketingu; jų yra daugiau kaip penki, tik kiekvienas iš jų išsirenka penkis mėgstamiausius.) Štai kai kurie iš jų: Product (produktas), Pricing (kainos nustatymas), Promotion (rėmimas), Positioning (pozicionavimas), Publicity (populiarinimas), Packaging (pakavimas), Pass-along (perdavimas), Permission (leidimas). Nėra garantijos, kad marketingas bus veiksmingas, tačiau anksčiau jei visi “P” būdavo tokie, kokių reikia, tai šansai, kad pasiseks, būdavo visai neblogi.Tačiau pastaruoju metu kažkas sutriko. Minėtų “P” jau nebepakanka. Ši knyga – apie naują “P”, kuris staiga tapo nepaprastai svarbus.Tas naujasis “P” – tai “Purpurinė karvė”.

 

Sergio Zyman - Įprastos rinkodaros pabaiga

Statusas: laisva;

Autorius: Sergio Zyman;

Leidykla: Baltos Lankos;

Leidimo metai: 2011;

Puslapių sk.: 270;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:
Šių dienų rinkodara yra mirusi. Bent jau taip skelbia „Aja-kola“ Sergio Zymanas – buvęs „The Coca-Cola Company“ rinkodaros vadovas ir vienas garsiausių šios srities specialistų visame pasaulyje. Įžvalgus, trykštantis novatoriškomis idėjomis, netradiciškai mąstantis Zymanas geriausiai žinomas dėl „The Coca-Cola Company“ rinkodaros perkūrimo – jo iniciatyva į globalinę rinką buvo išleisti „Diet Coke“, „New Coke“, „Coca-Cola Classic“, „Fruitopia“ ir „Sprite“ prekių ženklai. Jam vadovaujant kompanijos pardavimo apimtis išaugo nuo 10 iki 15 milijardų buteliukų per metus – tai buvo pats staigiausias augimo šuolis per visą bendrovės istoriją. Šioje provokuojančioje ir perversmą sukėlusioje knygoje Zymanas atskleidžia, kodėl įprastas požiūris į rinkodarą nebeveikia, ir pataria, kaip imtis naujų strategijų, kurios iš tiesų būtų veiksmingos XXI amžiuje. 

Naujosios rinkodaros idėją grįsdamas pagrindiniu principu, pagal kurį galutinis rinkodaros tikslas – priversti kuo daugiau žmonių kuo dažniau pirkti kuo daugiau prekių, kad būtų galima uždirbti kuo daugiau pinigų, Zymanas klausia: 

Kodėl geras emocijas sukelianti rinkodara gali būti beprasmė? 
Kodėl rinkodara yra mokslas, o ne menas? 
Kodėl gerai „sukalta“ strategija yra daug svarbesnis sėkmės veiksnys nei reklamos? 

Atsakydamas į šiuos ir daugelį kitų klausimų, autorius pasitelkia gausybę pavyzdžių iš savo ilgametės darbo patirties rinkodaros srityje. Ši provokuojamai ir aistringai parašyta knyga – ne tik pagrindinis visų rinkodaros specialistų vadovėlis, bet ir nepamirštami memuarai apie „Coca-Cola“ ir „Pepsi“ karus.

 

David Abingdon - Nestandartinė rinkodara

Statusas: laisva;

Autorius: David Abingdon;

Leidykla: Verslo žinios;

Leidimo metai: 2012;

Puslapių sk.: 216;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:

Ar kada pagalvojote, kokį milžinišką pranašumą įgytumėte, jei sugebėtumėte pasinaudoti patyrusio ir sėkmę pasiekusio verslininko mąstymu ir metodais? Dabar galite tai padaryti – šis verslo vadovas padės jums sukurti išskirtinai pelningą verslą: juk jį parašė verslininkas, pats nuo nulio išvystęs tris įmones, kurios šiuo metu vertos milijonų svarų.

Jūs išmoksite greitai padidinti pelną – ši vertinga knyga kupina laiko išbandytų strategijų ir metodų, skirtų pritraukti kuo daugiau pirkėjų, gauti iš jų kuo daugiau ir įtikinti juos pas jus grįžti dar ne kartą. Tai tikrai geriausias praktinis – dėstomas žingsnis po žingsnio – savarankiško sėkmės siekimo versle vadovas.

Knyga pateikia daugybę patikrintų, veiksmingų ir pelningų būdų, kaip sukurti pajamų srautą greitai ir lengvai – jūs net nebūtumėte pagalvoję, kad tai įmanoma. Priešingai nei daugelis verslo ir rinkodaros veikalų, šis parašytas siūlomus metodus jau išbandžiusio profesionalo. Jis dalijasi su jumis nuostabiais, konkrečiais ir beveik garantuotais metodais, kaip plėtoti savo verslą – didinti pardavimą, apyvartą ir pelną – pritaikant dar mažai kam žinomus būdus. Pagrindžia teiginį, kodėl sėkmei užtikrinti nepakanka gero produkto ar paslaugos. Ir aiškina, kodėl pernelyg daug konkurencijos nėra svarbu – tiesą sakant, ji netgi padeda.

Nestandartinė rinkodara yra kaip tik tai, ką ir skelbia knygos pavadinimas… tai kūrybingos rinkodaros ir verslo strategijos, kurios pripildys jūsų kišenes pinigų ir paliks konkurentus prie starto linijos.

 

Jūsų rinkodara be ryšio

Statusas: laisva;

Autorius: Mark Stevens;

Leidykla: Alma littera;

Leidimo metai: 2010;

Puslapių sk.: 207;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Pažvelgus už logotipų, reklaminių frazių, skambių pavadinimų, viešųjų ryšių ir reklamos, rinkodara yra tai, kas užtikrina, kad verslas būtų suvokiamas kaip varomoji jėga, suteikianti galingą konkurencinį pranašumą ir nenugalimą motyvaciją pirkti.

Jei rinkodarai išleisti pinigai neplėtoja verslo ir neduoda didesnių įplaukų, tada jūsų rinkodara… „be ryšio”.

Skaitydami šią knygą sužinosite:

· kad rinkodara – tai ne reklama, viešieji ryšiai ar reklaminiai laiškai,

 · kodėl blogiausios reklamos iš tikrųjų yra geriausios,

 · kokia nauda rinkodaros projektus rengti iš kito galo – pradėti nuo pardavimo,

 · kaip pritaikyti daugybinius puolimus,

 · kas yra žemai kabantys vaisiai ir kaip juos pasiekti.

 Remkitės šia praktiška programa ir nemeskite pinigų į balą!

 

Statusas: laisva;

Autorius: Igor Mann;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2012;

Puslapių sk.: 250;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Šiame labai praktiškame vadove (anksčiau išleistame ribotu tiražu pavadinimu “Be biudžeto”) rasite 50 efektyvių rinkodaros būdų, kuriuos galima panaudoti turint ribotą rinkodaros biudžetą (arba visai jo neturint). Vertingiausia jame yra tai, kad kiekvienas būdas smulkiai aprašytas – kas turi tai daryti, ką daryti, kaip daryti.

“Įdomus rinkodaros teorijos faktas: iš 5 tūkstančių rinkodaros būdų keliasdešimt yra beveik arba visiškai nemokami. Kitais žodžiais tariant, jūs nieko (arba praktiškai nieko) nemokate juos naudodami. Tačiau efektas gaunamas. Apie šiuos būdus – efektyvius ir mažai žinomus – ir bus kalbama šioje knygoje.”
Igor Mann

 

Statusas: laisva;

Autorius: David Meerman Scott;

Leidykla: UAB LOGOTIPAS;

Leidimo metai: 2008;

Puslapių sk.: 269;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Išmintingi rinkodarininkai, norintys su pirkėjais bendrauti tiesiogiai, tapti matomi žiniatinklyje ir padidinti pardavimus, čia ras viską, ko reikia, kad galėtų pritaikyti naująsias taisykles.
Ši knyga Naujosios rinkodaros ir viešųjų ryšių taisyklės” jums parodys, kaip išlikti kreivės viršuje ir pranokti savo konkurentus išnaudojant visą internetinių viešųjų ryšių, rinkodaros ir bendravimo su klientais potencialą. Jei norite, kad jūsų verslas klestėtų, pamirškite tradicijas ir laikykitės naujųjų rinkodaros ir viešųjų ryšių taisyklių.