Logistika

Čia pateiktos knygos, kurias skaito “Jupojos technikos” darbuotojai. Jos neparduodamos ir nenuomojamos.

Eliyahu M. Goldratt su Ilan Eshkoli ir Joe Brownleer - Ar tai ne akivaizdu?

Statusas: laisva;

Autorius: Eliyahu M. Goldratt su Ilan Eshkoli ir Joe Brownleer;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2011;

Puslapių sk.: 223;

Formatas: 16×22;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kam sunku prisiversti skaityti nuobodžius ar sudėtingus verslo vadovėlius. Painių frazių ir įmantrių minčių čia nerasite. Užtat rasite tai, kas nepalyginamai vertingiau: daugybę naudingos informacijos ir skaitymo malonumą.
Polas ir Karolina – sutuoktiniai, besisukantys šeimai priklausančiame prekybos versle. Kiekvienas jos narys sprendžia savą dilemą: ar priimti paaukštinimą, dėl kurio tektų atsisakyti širdžiai mielo darbo? Ar likti kompanijoje, kur esi laikomas tik savininko žentu, nepaisant visų įdėtų pastangų? Kaip išlaviruoti tarp atsidavimo darbui ir laiko šeimai? 
Lyg būtų negana kasdienių rūpesčių, reikalai dar labiau komplikuojasi, kai šeimos verslą ištinka netikėta krizė…

 

Statusas: laisva;

Autorius: Martin Christopher;

Leidykla: Eugrimas;

Leidimo metai: 2007;

Puslapių sk.: 298;

Formatas: 15 x 25 cm;

Viršelis: Kietu viršeliu;

Anotacija:

Tai klasikinė knyga apie logistikos reikšmę sėkmingai verslo plėtrai. Knyga yra tapusi logistikos biblija ir dažniausiai naudojamu logistikos kurso vadovėliu pasaulio universitetuose. Kompanijos, siekdamos sėkmingai veikti šiuolaikinėje globalioje rinkoje, privalo sukurti savo gaminių pridėtinę vertę. Vienas efektyviausių būdų – logistikos ir tiekimo grandinės valdymo tobulinimas. Gaunamas dvigubas rezultatas: mažėja sąnaudos ir gerėja aptarnavimas. 

Atsiliepimai:

„Įdomi ir naudinga knyga magistratūros studijų studentams studijuojantiems tarptautinį verslą, verslo administravimą ir vadybą.“ Prof. Ramūnas Palšaitis, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

„Patraukli knyga, kurioje pateiktas naujas požiūris į logistiką“.                          Vanda Mickienė, Vilniaus kolegijos Vadybos katedros dekanė     

„Knyga naudinga bendram logistikos ir tiekimo grandinės suvokimui“. Vytautas Paulauskas, Klaipėdos universitetas.

 

 

Statusas: laisva;

Autorius: Vadimas Popovas;

Leidykla: Klaipėdos universitetas;

Leidimo metai: 2013;

Puslapių sk.: 184;

Formatas: A5;

Viršelis: Minkštu viršeliu;

Anotacija:

Mokomojoje knygoje siekiama supažindinti su svarbiais pastarųjų metų logistikos verslo pokyčiais. Vystantis rinkai sandėliai įgauna visiškai kitokį veiklos pobūdį, diegiamos pažangios technologijos, sandėlių valdymo sistemos ir jų informacinės technologijos, keičiasi logistinio proceso operacijų mechanizavimo ir automatizavimo lygis bei sandėlių vaidmuo ir svarba bet kurios įmonės logistinėje sistemoje. Mokomoji knyga tarsi susideda iš trijų glaudžiai susijusių dalių: sandėlio sandėliavimo sistemos ir jos rengimo analizės; sandėlio valdymo ir veiklos koordinavimo, sandėlio valdymo sistemos bei informacinių technologijų taikymo, sandėlio ekonominės veiklos efektyvumo rodiklių ir jų skaičiavimų. Ypatingas dėmesys knygoje skiriamas temoms, kurios dar nebuvo nagrinėjamos pastarųjų metų mokslinėje, mokomojoje logistikos literatūroje, t. y. aprašomos pagrindinės sandėlių valdymo informacinės sistemos, taikomos valdymo informacinės technologijos. Knygoje išskirti pagrindiniai sandėlių veiklos efektyvumą lemiantys veiksniai, kiekvieno veiksnio įtaką charakterizuojantys atitinkami rodikliai ir jų skaičiavimai.